Návody

Na stránke nájdete WordPress návody, s pomocou ktorých si ľahko poradíte s rôznymi WordPress problémami.

Jak na návrat na předchozí verzi šablony či pluginu

Jak na návrat na předchozí verzi šablony či pluginu

Když máte web na WordPressu víte, že se o takový web musíte pravidelně starat, resp. dělat pravidelnou správu. Provádět pravidelné aktualizace pluginů, šablony, WP a jednou za čas také PHP. Někdy se, ale bohužel stane to, že po aktualizaci nastane nějaká chyba, web spadne, případně se objeví jiné potíže.

Ako vytvoriť vlastnú hlavičku v téme Divi

Vlastná hlavička v Divi

Divi je téma, kde si môžete nadizajnovať hlavičku (header) presne podľa vašich predstáv. Vďaka nej budete mať na webe hlavičku, ktorá neobsahuje len logo a menu, ale aj odkazy na sociálne siete, telefónne číslo, tlačítka, proste všetko, čo tam chcete mať. 

Vlastné AJAXové vyhľadávanie bez pluginu

Vlastné AJAXové vyhľadávanie bez pluginu

Štandardné vyhľadávanie, ktoré ponúka WordPress nie je bohviečo, ale zároveň sa neoplatí inštalovať si plugin na každú jednu funkciu, ktorú by sme na webstránke chceli mať. V tomto návode si ukážeme, ako vytvoriť vlastné ajaxové vyhľadávanie bez WordPress pluginu.

Ako vybrať fonty na web stránku

Ako vybrať fonty na web stránku

Výber vhodného fontu pre vašu webstránku môže byť niekedy považovaný za komplikovanú záležitosť. Vzhľadom na množstvo dostupných fontov a rôzne faktory, ktoré treba zvážiť, môže to pripomínať raketovú vedu. Je však dôležité vybrať správne fonty, pretože práve tie môžu ovplyvniť celkový dojem a čitateľnosť vášho webu.

Návrat hore